Affari of Sweden

Příběh Affary of Sweden

Dovolte mi, abych Vám představila našeho nového dodavatele vybavení pro domácnost Affary of Sweden. Věřím, že si tento neotřelý styl zamilujete tak jako já a zároveň oceníte kvalitu jejich výrobků. Do obchodu budeme neustále zařazovat nové výrobky. Sledujte nás na sociálních sítích Facebook, Twiter a Pinerest.

V roce 1998 tři pánové založili ve švédsku za účelem prodeje ručně dělaných svíček lokálních výrobců firmu Affari of Sweden. Jejich snahou ihned od prvních okamžiků, bylo poskytnout jejich zákazníkům maximální hodnotu za jejich peníze.

Po úspěšném začátku se jedna z továren na výrobu svíček brzy stala součástí firmy Affary of Sweden. V současné době se zde vyrábí dvě řady svíček luxusních Coté Nord a některé z lisovaných svíček řady Sky candles. Zbytek svíček je dovážen od producentů z Evropy a Asie, u kterých je samozřejmě dohlíženo na kvalitu odpovídající standardům společnosti Affary of Sweden.

Produktová řada společnosti Affari AB se nadále rozšiřuje a dnes sortiment zahrnuje téměř vše, co lidé potřebují, aby ozdobili své domovy a zahrady, jako jsou hrnce, lucerny, zahradní nábytek, svícny atd.

Firma má v současné době 40 zaměstnanců v hlavní kanceláři ve švédském Osby, kde sídlí také hlavní sklad svíček a showroom všech výrobků o velikosti 200 m².

Na aktuální katalog se můžete podívat zde.

Katalog Affari of Sweden

 

Gabriela Bromová

Levand

Comments

comments powered by Disqus